Інспекція З Питань Захисту Прав Споживачів У Черкаській Області Черкаська Обласна Державна Адміністрація

Якщо адміністрація магазину відмовляється складати будь-які акти і однаково вимагає сплатити кошти, покупець повинен пам’ятати, що відповідно до ч. 2 ст.17 ч.2 Закону України «Про захист прав споживачів» забороняється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту. Однак споживачу необхідно довести, що він розбив/зіпсував товар випадково. І у цьому може дуже допомогти запис із камери відео-спостереження. Службові особи органів виконавчої влади, які здійснюють захист прав споживачів, зобов’язані суворо додержуватися вимог законодавства.

органи що здійснюють державний захист прав споживачів

Застосування дозволених одиниць вимірювання під час експлуатації засобів вимірювальної техніки. Забороняється реклама проведення цілительства на масову аудиторію. Крім того, у більшості випадків продавці не є власниками інтернет-магазинів. І навіть більше, через один інтернет-магазин реалізовувати товар можуть декілька десятків продавців.

Юридичні Застереження

Управління захисту прав споживачів (далі – Управління) є самостійним структурним підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області (далі – Головне Управління). теофіпольська районна рада Постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 р. Крім того, відповідно до статті 12 Закону, надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Основні Напрямки Діяльності У Сфері Захисту Прав Споживачів

3) якщо ціни товарів, що підлягають розпродажу, є меншими від їх звичайної ціни. Відшкодувати витрати на усунення недоліків товару. 2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар. Зазначений час обчислюється від дня, коли споживач звернувся з вимогою про усунення недоліків.

Виконавець залежно від характеру і специфіки виконаної роботи (наданої послуги) зобов’язаний видати споживачеві розрахунковий документ, що засвідчує факт виконання роботи (надання послуги). Вимоги пред’являються за вибором споживача продавцеві за місцем купівлі товару, виробнику або підприємству, що виконує їх функції за місцезнаходженням споживача. Досить неприємними у цьому аспекті можуть бути постанови про накладення адміністративно-господарських санкцій та/або протоколи про адмінправопорушення. Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.